Пошук Мапа сайту YouTubeYouTube FacebookFacebook Google+Google+ ОднокласникиОднокласники ВКонтактіВКонтакті  Укр    Рус   Eng 

Громадські організації міста

Добровільне об'єднання фізичних осіб та/або юридичних осіб приватного права для здійснення та захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних, та інших інтересів. Громадське об'єднання за організаційно-правовою формою утворюється як громадська організація або громадська спілка.

Місцева громадська організація "Спорт"

Об'єднання спортсменів, тренерів, суддів, аматорів міста. Сприяння розвитку спорту в місті, його популяризація, вдосконалення форм і методів навчально-тренувальної роботи і системи проведення змагань. Координація діяльності спортивних команд, зміцнення їхньої матеріально-технічної бази. Турбота про охорону здоров'я і соціальний захист спортсменів, тренерів, суддів, ветеранів фізичної культури і спорту. Ведення посередницької діяльності з футбольними клубами і командами їх футбольним інвентарем і спортивною формою. Організація та проведення на високому рівні міських змагань, товариських зустрічей та турнірів, метчів ветеранів, спортивних свят. Проведення навчально-тренувальних зборів і консультацій спеціалістів.

Голова Ради - Мусієнко Віктор Олександрович
Адреса: вул. Озерна, 10, м. Заводське, 37240
Тел. +380 (5356) 3-56-95
Е-пошта: mgo.sport@gmail.com

Місцева громадська організація "Правопорядок"

Здійснює контроль за дотриманням правопорядку в місті. Недопущенням продажу спиртних напоїв у підлітковому середовищі. Недопущення дрібного хуліганства. Проведення профілактичної роботи та роз'яснювальних бесід на правову тематику про скоєння злочинів та дрібного хуліганства.

Голова Ради - Кривошея Сергій Іванович
Адреса: вул. Ватутіна, 3, м. Заводське, 37240
Тел. +380 (5356) 3-59-31

Веб-камери Трансляція пленарних засідань