Пошук Мапа сайту YouTubeYouTube FacebookFacebook Google+Google+ ОднокласникиОднокласники ВКонтактіВКонтакті  Укр    Рус   Eng 

Доступ до публічної інформації

Публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації… (ст. 1 ЗУ «Про доступ до публічної інформації»).

10 травня 2011 року набрав чинності Закон України «Про доступ до публічної інформації». На його виконання у Заводській міській раді було видано окреме розпорядження, яким було врегульовано внутрішні процеси з надання інформації за запитами:
1) Прийом та реєстрація запитів у міській раді здійснюється в приймальні (м. Заводське, вул. Полтавська, 4/16, тел. +380 (5356) 3-56-92);
2) За бажанням запитувачі можуть отримати в приймальні міської ради або скачати за наступним посиланням зразок запиту;
3) Відповіді на запити надаються окремими компетентними посадовими особами Заводської міської ради, в повноваження яких входить питання, порушене заявником в запиті (виконавець визначається за дорученням міського голови). Виконавці відповідей на запити несуть відповідальність за достовірність та своєчасність надання інформації;
4) Контроль за своєчасність надання відповідей на запити здійснює секретар міської ради;
5) Відповідальною особою за обробку запитів та своєчасне надання відповідей заявникам є – начальник відділу муніципальних послуг міської ради.

До уваги заявника!

Відповідно до п.1 ст.1 Закону України «Про доступ до публічної інформації», Публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

Слід розрізняти питання «запит на інформацію», що регулюється нормами Закону України «Про доступ до публічної інформації» (предметом запиту є відображена та задокументована інформація, наприклад рішення міської ради, розпорядження, тощо) - та «звернення громадян» – відповідно до Закону України «Про звернення громадян» (відповіді можуть надаватись у формі роз'яснень).

Запит на інформацію, що подається до Заводської міської ради повинен відповідати вимогам ст. 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації», зокрема містити:
1) ім'я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є;
2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;
3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

Для оформлення інформаційного запиту

Усно: зателефонувати за номером +380 (5356) 3-56-92

Письмово: надіслати поштою листа за адресою 37240 Полтавська обл., Лохвицький р-н,
м. Заводське, вул. Полтавська, 4/16 (на конверті додатково вказати «Публічна інформація»)

Факсом: надіслати за номером +380 (5356) 3-70-87

Електронною поштою: надіслати електронного листа на адресу ch.zavodska.mr@gmail.com

Особисто: відвідавши приміщення за адресою м. Заводське, вул. Полтавська, 4/16
(запит можна написати заздалегідь та залишити у скриньці або оформити його на місці при допомозі службових осіб)

В таблиці представлено сторінки сайту, які містять інформацію:

Генеральний план міста Офіційна назва
Соціально-економічний розвиток міста Міський голова
Положення про постійні комісії Депутати міської ради
Регламент міської ради Рішення ради
Міський бюджет Рішення виконкому
Розпорядження міського голови Структура апарату управління
Затвердження положення

Порядок оскарження рішень розпорядника інформації

Згідно із Законом «Про доступ до публічної інформації», відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

Відповідно до статті 23 Закону «Про доступ до публічної інформації», рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

Веб-камери Трансляція пленарних засідань