Пошук Мапа сайту YouTubeYouTube FacebookFacebook Google+Google+ ОднокласникиОднокласники ВКонтактіВКонтакті  Укр    Рус   Eng 

Промисловість міста Заводське

ПАТ "Склоприлад"СклоприладРік заснування - Державне підприємство – Лохвицький приладобудівний завод, який заснований у відповідності до Постанови Ради міністрів Української РСР № 557 від 18 квітня 1959 року.
Вид діяльності - виробництво термометрів і обладнання для вимірювання, дослідження та навігації; виробництво й оброблення інших скляних виробів, у тому числі технічних. Зокрема, скляних рідинних термометрів різного призначення: технічних, сільськогосподарських, побутових спеціальних та ареометрів для нафти, спирту, кислоти, електроліту, молока; приладів та апаратів із скла (бюретки, реометри, гігрометри, піпетки, пікнометри, жироміри, дозатори, холодильники, циліндри), лабораторний посуд (колби, склянки, поглиначі, пробки, лійки, крани) та сувеніри; побутових термометрів, годинників пісочних, термометрів для сауни, барометрів для виміру атмосферного тиску і температури повітря в приміщеннях.
Коротка характеристика та історичні відомості – В 1946 році на базі цеху «Точскло» Лохвицького спирткомбінату організувалося нове підприємство, яке налагодило випуск спиртометрів, ртутних термометрів і хіміко-лабораторного посуду. Пізніше, в 1960 році був заснований «Лохвицький приладобудівний завод», що випускає медичні та промислові термометри, хіміко-лабораторний посуд та склянні прилади. У середині 90-х років на підприємстві працювало близько півтори тисячі осіб. Приладобудівний завод випускав продукцію під знаком якості, задовольняючи потребу всіх союзних республік, і експортуючи вироби до 23 країн світу.
В 1996 році після приватизації і перейменування в акціонерне товариство «Склоприлад» підприємство стало на новий рівень розвитку.
З 2004 року система управляння якістю підприємства «Склоприлад» сертифікована на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008.
Кількість працівників - станом на 01.12.2014р. кількість працівників на підприємстві становить 734 чол.
37240, м. Заводське, вул. Озерна, 18
Телефон/факс: +380 (5356) 3-71-00;
Голова правління – 3-71-01;
Технічний директор – 3-71-02;
Відділ кадрів та відділ оплати праці – 3-71-07;
Прохідна – 3-71-13.
Е-пошта: info@steklopribor.com
Сайт: www.steklopribor.com

ТОВ "ЕЛЕВАТОР АГРО"Будівництво елеватора ТОВ «Елеватор Агро» було розпочато в грудні 2007 року.
Територія, що охоплюе межі елеватора складає 11,74 га. Одночасна проектна здатність об'емів зберігання зерна - 600 тис. т. Будівництво елеватора ведеться в три черги: перша черrа - 92 тис. т., друга черга - 174 тис.т., які на сьогоднішній день введені в експлуатацію та запланована третя черга на 334 тис.т. Елеватор ТОВ «Елеватор Агро» є одним з найбільших елеваторів в регіоні, на якому постійно проводиться впровадження новітніх технологій зберігання та переробки зерна, з постійним вдосконаленням технологічних процесів.
Коротка характеристика - елеватор має можливість одночасно приймати і відвантажувати зерно з автомобільного та залізничного транспорту. Контроль зважування ведеться на шести автомобільних та одних залізничних вагах. Технологічним процесом передбачено послідовне очищення, просушування та доведення зерна до відповідних якісних показників згідно вимог. Очищення зерна проводиться на 3-х сепараторах TEXAS SHAKER, продуктивністю 600 тис. т. кожен, просушування - на 2-х сушарках GSI, продуктивністю 250 т/год., та на 2-х сушарках CIMBRIA, продуктивністю 70 т/г од. Для оперативного зберігання зерна с в наявності і задіяні в експлуатацію 12 металевих хоперів сирого та сухого зерна. Кінцеве зберігання зерна та його післязбиральне дозрівання відбувається в чотирьох металевих силосах місткістю 20000,00 т., та шести силосах місткістю 35000,00 т. кожний. ці силоси для зберігання оснащені сучасного системою температурного контролю та примусової вентиляції, що дає змогу контролювати та підтримувати якісні показники зерна при довгостроковому зберіганні. Контроль якості зерна та контроль технологічного процесу елеватора ведеться виробничою технічного лабораторією, яка атестована та акредитована, відповідно оснащена сучасним обладнанням. Виробнича потужність елеватора дає можливість приймати зерно з автотранспорту в кількості 12 тис. тон за добу та відвантажувати до 4 тис. тон зерна за добу.
Кількість працівників - підприємство надало 92 робочих місця. Підприємство дбає про підвищення кваліфікаційного рівня персоналу. Співпраця в цьому питанні проводиться з відповідними навчальними закладами, такими, наприклад, як Харківський Національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка та багатьма іншими навчальними закладами та комбінатами професійно-технічного рівня навчання.
37240, м. Заводське, вул. Якубовського, 5-А
Телефон/факс: +380 (5356) 3-54-20, 3-54-55
Е-пошта: LykhodiiV@rise.ua

ТДВ "Червонозаводський хлібозавод"Завод працює з 1980 року. Проектна потужність 45 т хлібобулочних виробів і 0,5 т кондитерських виробів на добу.
Завод постійно розвивається, вдосконалюється, були збудовані нові дільниці, замінювалися обладнання, цілі лінії та будувалось житло для робітників хлібозаводу. Так була збудована нова лінія №1 з розтійно-пічним агрегатом, реконструйовані тістомісильні та тістороздільні відділення з встановленням автоматичних посадчиків, збільшені об'єми виробничих бункерів для борошна, виконано будівництво нового складу безтарного зберігання борошна з 10-ма силосами ХЕ-160 ємністю 250 т та обладнанням для подачі борошна на виробництво. Збудована та обладнана механічна майстерня з побутовими приміщеннями та два багатоповерхових житлових будинки.
На підприємстві в робочому стані знаходиться 4 технологічні лінії:
- 1-ша лінія по виробництву хліба житньо-пшеничного та пшеничного формового (розстійно-пічний агрегат з піччю ФТЛ-2);
- 2-га лінія по виробництву хліба подового та булочних виробів (з піччю ПХС-25);
- 4-та лінія по виробництву батонів та здобних булочних виробів (з піччю ПХС-25М);
- 5-та лінія по виробництву хліба житньо-пшеничного та пшеничного формового (з піччю ФТЛ-2).
Підприємство працює над придбанням і переобладнанням автотранспорту для розвезення хлібобулочних виробів.
37240, м. Заводське, вул. Польова, 3
Телефон: +38 (095) 769-25-23, +38 (095) 169-67-41
Е-пошта: hlebchik@ukr.net
Сайт: www.hlibzavod.etov.com.ua

Заводська філія ПрАТ "Райз-Максимко"Райз МаксимкоРік заснування - 1929.
Вид діяльності - виробництво цукру, електроенергії, оптова торгівля цукром, меляси, гранульованого, сухого та свіжого жомів.
Історичні відомості - урочиста закладка початку будівництва заводу 7 листопада 1928 р. Перший початок виробничого сезону 3 жовтня 1929 р. з розрахунковою продуктивністю 2,0 тис. тн. буряків на добу. Перероблено цукрової сировини 156,6 тис. тн. Вироблено цукру 21,1 тис. тн. 1937 р. - об'єднання заводу з бурякорадгоспом с. Піски, який спеціалізувався на вирощуванні фабричного буряка та бурякового насіння - створений Лохвицький цукровий комбінат. В довоєнний період продуктивність заводу доведено до 3,6 тис. тн. переробки буряка на добу. Під час війни завод не працював. Перший після воєнний виробничий сезон завод почав 23 листопада 1945 р. - переробив 78,2 тис. тн. буряка та випустив 6,6 тис. тн. цукру. В цей час розпочався перший етап реконструкції в результаті завод в 60-х роках досяг продуктивності 7,5 тис. тн. переробки буряка на добу і в 1965 р. завод в перше переробив понад 1 млн. тн. буряка. З здобуттям незалежності України Лохвицький цукрокомбінат В 1996 р. перейшов в ВАТ «Лохвицький цукровий завод», а в 2006 р. викуплений, як майновий комплекс ТзОВ «Райз - Цукор». На даний час це сучасне високотехнологічне підприємство спроможне переробити до 10,0 тис. тн. буряка на добу.
Коротка характеристика - цукровий завод в адміністративному відношенні розташований в м. Заводське, Полтавської обл. Під'їзна залізнична колія цукрового заводу довжиною 800 м примикає до магістральної колії в районі залізничної станції Сула Південної залізниці. Промзона зв'язана асфальтовими автошляхами з м. Лохвиця, яке розташоване на відстані 12 км. В фізико - географічному відношенні завод розташований в межах лісостепової зони Придніпровської низинної рівнини. В геоморфологічному відношенні територія належить до лівобережної надпойменної тераси р.Сула. Територія заводу біля 32 га, опоряджена, озеленена, по периметру має огорожу. До всіх будівель і споруд виконані авто під'їзди з твердим покриттям. Промислова територія заводу насичена великою кількістю галерей, підземних і наземних інженерних комунікацій, автомобільними шляхами та залізничними коліями.
Кількість працівників - в сезон виробництва кількість працюючих становить біля 1500 чол., в ремонтний період біля 700 чол.
37240, м. Заводське, вул. Матросова, 10
Телефон/факс: +380 (5356) 3-70-90
Е-пошта: KryatI@rise.ua
Сайт: www.rise.ua

ТОВ "Лохвицький комбікормовий завод"Входить до групи компанії «Єдінство», яка є одним з лідерів галузі за обсягами виробництва комбікормів і білково-вітамінних концентратів для всіх сільськогосподарських тварин і птиці.
Фахівці ТОВ «Лохвицький комбікормовий завод», де безпосередньо здійснюється процес виробництва якісного, економічно вигідного комбікорму: ТМ «Щедра Нива», ТМ «БАЛАНС-ОПТІМА»; білково-вітамінних добавок: ТМ «Feedline»; концентратів та інших продуктів для інтенсифікації тваринництва і птахівництва ТМ «МАХ ефект», для всіх сільськогосподарських тварин і птахів, охоче поділяться своїм досвідом і нададуть консультаційну підтримку в галузі годівлі, утримання і гігієни сільськогосподарських тварин та птиці.
На сьогодні, висока якість - це надійність для клієнтів. Тому, підприємств інвестує в якість. Система контролю якості охоплює все виробництво, починаючи від створення рецептури, закупівлі, прийому, зберігання сировини та закінчуючи самим виробничим процесом і доставкою готової продукції.
Основою нашої роботи з клієнтами є, був і залишається індивідуальний , підхід і правило: «Кожен клієнт для нас - єдиний!». Такий підхід дозволив компанії зайняти лідируючі позиції на ринку кормовиробництва.
Сучасне устаткування заводу дозволяє виробляти не тільки гранульований комбікорм із заданим розміром гранули, але і подрібнювати його в крупу різної величини. Висока міцність гранули і крупи комбікорму, який виготовляється, дозволяє перевозити його на різні відстані практично без зміни первинного вигляду.
Висока якість комбікорму досягається за рахунок науково обґрунтованого складу рецепту та лабораторно-аналітичного дослідження сировини, що проводяться безпосередньо в умовах виробничих лабораторій заводу. Точне зважування початкових матеріалів з правильним дотриманням вагових співвідношень при їх перемішуванні по заданих рецептах забезпечується електронними вагами-дозаторами, керованими комп'ютерною системою.
Відмінність Лохвицького комбікормового заводу - це розумні ціни, швидкість і чіткість розгляду питань, повний набір видів послуг.
37240, м. Заводське, вул. Панаса Мирного, 6
Телефон: +380 (5356) 3-52-51, 3-52-91
Е-пошта: lkzcorm06@rambler.ru

ТзОВ "Європа-Транс ЛТД"Європа Транс ЛТДЗаводське АТП є складовою Товариство з обмеженою відповідальністю "Європа-Транс ЛТД", яке було засновано в 2003 році у м. Івано-Франківську. Міжнародні автомобільні вантажні перевезення (Ліцензія Мінтрансу України серія АВ №196942 від 15.11.2006 року) є одним з основних напрямків діяльності підприємств.
Заводське АТП ТОВ «Європа-Транс ЛТД» на території м. Заводського було створено 02.01.2014 року.
Парк налічує понад 100 великовагових машин. Майже на кожному транспортному засобі встановлено систему супутникового спостереження (GPS). Служба логістики має безперервний зв'язок з водієм, а також знає місцезнаходження транспортного засобу, контролює паливну систему автомобіля, що допомагає економити паливо, часу та сприяє зростанню безпеки автомобіля, вантажу та водія.
Наше підприємство займається внутрішніми перевезення по всій території України. Здійснює перевезення с/г продукції, мінеральних добрив, птиці, с/г техніки тощо. На даний час на підприємстві працює близько 155 чоловік.
На сьогодні ТОВ "Європа-Транс ЛТД" є одним з найбільших українських автотранспортних підприємств, яке забезпечує якісну та оперативну доставку вантажів у будь-яку точку Європи, України та країн СНД.
37240, м. Заводське, вул. Ватутіна, 59
Телефон: +380 (5356) 3-68-78
Е-пошта: LutsenkoN@rise.ua

Веб-камери Трансляція пленарних засідань