Пошук Мапа сайту YouTubeYouTube FacebookFacebook Google+Google+ ОднокласникиОднокласники ВКонтактіВКонтакті  Укр    Рус   Eng 

Міський голова

Звернення міського голови

Віталій Володимирович СидоренкоМи раді вітати Вас на нашому сайті. Заводське сьогодні – це сучасне українське промислове місто із славною трудовою історією, гарними традиціями, активною громадою та місцевим самоврядуванням. Робота органів місцевого самоврядування міста спрямована на всебічний розвиток інфраструктури та співпрацю з громадою.

Заводська міська рада в 2008-2009 роках була однією з восьми рад України учасником проекту «Запровадження етичного і ефективного управління та формування громадського контролю», який здійснювався в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Корпорації «Виклики Тисячоліття», (MCC) та Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI) й отримала Подяку за прагнення до прозорості, відкритості, співпраці з громадськістю та вдалого управління життям і розвитком свого міста.

Ми гордимося тим, що живемо у робітничому місті Заводське над тихоплинною Сулою, яка була свідком походів давньоруських князів. Ще Нестор Літописець писав у «Слові о полку Ігореві»: «Коні ржуть за Сулою…». Наша земля успадкувала пам'ять про героїчних скіфів та витончену культуру греків.

А сьогодні в Заводському поєднується потужна промисловість та стрімкий розвиток соціально-економічної інфраструктури, створення умов для змістовного відпочинку і занять спортом.

Міська рада готова до співпраці, до втілення інвестиційних проектів в нашому місті.

З повагою міський голова
Віталій Володимирович Сидоренко
тел. +380 (5356) 35684
факс +380 (5356) 37087
Запитання та пропозиції міському голові

Додатково:

Декларація та звітний період міського голови02 КВІТНЯ 2017
Переглянути/завантажити

Звіт міського голови за 2016 рік30 СІЧНЯ 2017
Переглянути/завантажити

Відомості про майно, доходи, витрати міського голови22 БЕРЕЗНЯ 2016
Переглянути/завантажити

Звіт міського голови за 9 місяців 2015 року23 ЖОВТНЯ 2015
Переглянути/завантажити

Відомості про майно, доходи, витрати міського голови18 БЕРЕЗНЯ 2015
Переглянути/завантажити

Звіт міського голови за 2014 рік30 СІЧНЯ 2015
Переглянути/завантажити

ОНОВЛЕНО 02.04.2017

Веб-камери Трансляція пленарних засідань