Пошук Мапа сайту YouTubeYouTube FacebookFacebook Google+Google+ ОднокласникиОднокласники ВКонтактіВКонтакті  Укр    Рус   Eng 

Молодіжна політика міста

Керівник філії РЦСССДМ

Молодь та шкідливі звички

Кожного року, з початком занять у навчальних закладах міста проводяться заходи, направлені на популяризацію здорового способу життя. Так 27.10.2016 р. Горбенко Ю.А. провела бесіду з студентами групи Т-14б Лохвицького технологічного технікуму ПДАА на тему: «Молодь та шкідливі звички». Всі присутні жваво обговорювали тему шкідливих звичок та їх наслідків – різних видів залежностей: тютюнової, алкогольної, наркотичної.

 


Керівник філії РЦСССДМ

День здоров'я

Вже стало доброю традицією проводити різноманітні заходи напередодні Міжнародного свята Дня здоров'я, який відмічається 7 квітня. Цей рік також не був виключенням. Керівником філії ЛРЦСССДМ Ю.А Горбенко було проведено бесіду з учнями ПТУ №32 «За здоровий спосіб життя». Приємно відмітити, що прихильників здорового способу життя з кожним роком більшає. І серед молоді стає «модно» бути здоровим, а не тонути у тютюновому диму та парах алкоголю.


Керівник філії РЦСССДМ

Так ніхто не кохав...

16 лютого в приміщенні актової зали Лохвицького технологічного технікуму ПДАА пройшла шоу програма «Так ніхто не кохав…», присвячена Дню Святого Валентина.
Між собою змагалися 4 пари закоханих : Булда Олександр та Савка Ярина, Бухал Вадим та Білан Яна, Денисенко Денис та Щава Тетяна, Литвиненко Ігор та Томаровщенко Анастасія, які просто зачарували всіх присутніх. Кожна із пар була по-своєму цікава, неповторна, з чудовим почуттям гумору. А титул ідеальної пари був присуджений парі Литвиненка Ігора та Тамаровщенко Анастасії.


Керівник філії РЦСССДМ

16 днів проти насильства

25 листопада 2015 року розпочалась щорічна Міжнародна акція «16 днів проти насильства». Захід був ініційований ще у 1991 році Центром жіночого Глобального Лідерства з метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім'ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків; активізації партнерства органів державної влади, громадських організацій та всіх соціальних інституцій у проблемі насильства в сім'ї та захисті прав жінок в Україні, проведення інформаційних кампаній та сприяння утвердженню ненасильницької ідеології в українському суспільстві.
Наша громада не стоїть осторонь цієї акції. Так в Лохвицькому технологічному технікумі полтавської державної аграрної академії та професійно-технічному училищі №32 пройшли цикл бесід, відеолекторії проти насильства в родинах. Учні та студенти не тільки уважно слухали, а й активно обговорювали дану проблему, що свідчить про її актуальність, Адже найбільше страждають від домашнього насильства саме діти, незалежно від його форми: фізичне, економічне, сексуальне чи моральне.


Керівник філії РЦСССДМ

День студента в Лохвицькому технологічному технікуму ПДАА

Вже стало доброю традицією для студентів Лохвицького технологічного технікуму ПДАА святкувати міжнародний день студента цікавим КВК. Перед початком змагання всіх присутніх зі святом привітали директор Корнієнко Віктор Миколайович та заступник директора з виховної роботи Таранська Алла Анатоліївна, які вручили грамоти кращим студентам навчального закладу.
У змаганні взяли участь три команди: «Капітохи» І курс, «СуперДятли» ІІ курс та «Wi Fi» ІІІ курс. Всі присутні із захопленням спостерігали за розвитком подій, підтримували улюблені команди та підготували художні номери від вболівальників.
За результатами змагання перше місце зайняла команда ІІІ курсу «Wi Fi», які були безперечними лідерами протягом всієї гри. Друге місце з відривом у 3 бали виборола команда І курсу «Капітохи». І третє місце залишили за собою команда ІІ курсу «СуперДятли».
Підвела підсумки та оголосила переможців голова журі Горбенко Ю. А., керівник філії ЛРЦСССДМ. Разом з директором В.М. Корнієнком, Ю.А. Горбенко вручили командам перехідний кубок, грамоти та солодкі призи від спонсорів: Заводської / Червонозаводської міської ради на чолі з Сидоренком Віталієм Володимировичем та профспілкової організації студентів технікуму на чолі з Мусієнко Ліаною Олександрівною.
Особливо хочеться подякувати за прекрасне дійство людині, яка стояла у витоків цієї традиції, яка допомагає студентам у підготовці до конкурсів, яка організовує художні номери та без якої не відбулося дане змагання – це Юлія Вячеславівна Краснолуцька.


Керівник філії РЦСССДМ

Дніпровими порогами, козацькими дорогами

8 жовтня 2015 року в приміщенні Заводської міської бібліотеки №1 пройшов літературний квест «Дніпровими порогами, козацькими дорогами», за участі студентів ЛТТПДАА. Всі члени журі: Сидоренко В.В. міський голова, Горбенко Ю.А. керівник філії ЛРЦСССДМ,Марченко В.М. колишній бібліотекар, відзначили хороші знання учасників з історії українського козацтва. Обидві команди справились із поставленими завданнями та були нагородженні грамотами та солодкими призами.
По закінченню заходу всіх присутніх пригостили фруктами та солодощами, обмінялися думками.


Керівник філії РЦСССДМ

Проблема туберкульозу

В рамках місячника боротьби з туберкульозом 01.04.2015р. керівником філії ЛРЦСССДМ в м.Заводське Горбенко Ю.А. було проведено підсумковий круглий стіл на тему: «Що я знаю про туберкульоз», для учнів ПТУ №32. Цей захід допоміг систематизувати та узагальнити знання учнів про цю хворобу, визначити рівень обізнаності про туберкульоз. Учасники круглого столу активно відповідали на запитання,приводили доречні приклади з життя, що підтвердило ефективність проведених заходів.


Веб-камери Трансляція пленарних засідань