Пошук Мапа сайту YouTubeYouTube FacebookFacebook Google+Google+ ОднокласникиОднокласники ВКонтактіВКонтакті  Укр    Рус   Eng 

Новини міста

Знайдено: 20 Архів новин

27 ЧЕРВНЯ 2017  11:51

Всесвітній біг миру заради гармонії – це міжнародна естафета, яка проводиться з метою поширення ідеалів толерантності,  дружби і гармонійного співіснування  народів у світі. Символом гармонії і єднання є палаючий факел, який бігуни передають один одному із рук в руки. Учасником естафети може стати кожен – вік і фізична підготовка не мають значення! Будь-хто може  пронести факел кілька кілометрів

26 ЧЕРВНЯ 2017  14:35

Закінчилось дитинство останнім дзвінком, настав хвилюючий і незабутній час. У червні в Заводських ЗОШ №1 та №2 пройшли святкові лінійки та випускні вечори, школа прощалася зі своїми дорослими дітьми, які одержали свідоцтва про незакінчену середню освіту (9 клас) та атестати про загальну середню освіту (11 клас). В цьому році з відзнаками закінчили школу: В ЗОШ №1:Квашина Сніжана (9-А клас),Байрак Ігор та Мішура  Інна - золоті медалі(11 клас); В ЗОШ №2:Мащенко Тетяна, Полтавець Діана та Пономаренко Олександра (9 клас);

26 ЧЕРВНЯ 2017  11:13

28 червня 1996 року був прийнятий Основний Закон України -  Конституція. Вона ввійшла в наше життя, як головний оберіг державності та демократії, гарант незалежності і соборності країни. Це був один з найважливіших кроків у забезпеченні подальшого підвищення міжнародного авторитету України на світовій арені. Дана Конституція діє і сьогодні. Відповідно до неї 28 червня  це  вихідний день. Часто День Конституції збігається в часі ще з одним святом – Днем молоді.

02 ЧЕРВНЯ 2017  14:18

1 червня відбувся черговий ХVІІ міський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Веселкові кольори». За традицією на цей конкурс завітали не лише діти нашого міста, а й з інших міст та районів, які змагалися між собою у 4 номінаціях: вокальне мистецтво, хореографія, розмовний  та інструментальний жанри. Переможців визначало професійне журі, яке завітало до нас з Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського у складі: Березянко Ольга Миколаївна...

02 ЧЕРВНЯ 2017  08:24

З 15 по 18 травня 2017 року на базі Міжнародного центру дитячої наукової творчості МАNLАВ.САМР, Національний центр «Мала академія наук України», Пуща Водиця, м.Київ проходив Всеукраїнський молодіжно-підлітковий фестиваль шістдесятників та дисидентського руху. У цьому фестивалі взяли участь діти 6-10 класів з 13 регіонів України. Полтавщину представляли 4 учасники, серед яких була і наша учениця 8 класу Заводської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, дійсний член Малої академії наук України...

31 ТРАВНЯ 2017  08:20

6 травня 2017 року у м.Миргороді в Палаці культури відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Діти сонця і миру», в якому взяли участь конкурсанти з різних куточків України. Наші дітки, студія Народного самодіяльного хореографічного колективу «Пролісок», теж прийняли участь в цьому конкурсі. Колектив був відзначений своїми здібностями і талантом, за що отримав подяку від голови журі Г.Юрченка і посів 2 місце в народному жанрі та став дипломантом першого місця в естрадній хореографії у своїй віковій категорії.

30 ТРАВНЯ 2017  15:09
За доброю традицією останні дні травня це хвилююча пора для всіх школярів, їх батьків та вчителів. Адже саме в цей час для учнів шкіл продзвеніли останні дзвоники, даючи старт літнім канікулам. Не менш хвилююча пора і для дошкільнят, які восени підуть до школи. Для них пройшли перші випускні бали, перші прощання з дитячими садочками та їх працівниками. Віднині вони вже не будуть дошкільнятами, а стануть школярами. То ж побажаємо всім учням добре і змістовно відпочити...
25 ТРАВНЯ 2017  12:45

24 травня 2017року Голова Парламенту Андрій Парубій вручив 16 щорічних Премій Верховної Ради педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів. Лауреатом  цієї премії  став і наш завідувач ДНЗ №2 «Теремок» Олександр Дробязко. Премія була створена для піднесення ролі та авторитету педагога в суспільстві, підвищення престижності праці вчителя, вихователя, майстра виробничого навчання, керівника гуртка. 

15 ТРАВНЯ 2017  09:10

Для Народного аматорського духового оркестру Заводського МБК №1 таким неповторним днем стало і 7 травня 2017 року, коли колектив вчергове завітав до сонячної та квітучої Полтави для участі в Обласному марш-параді духових оркестрів та святі духової музики. За понад восьмидесятилітню свою історію та традиційну участь в цьому феєричному дійстві колектив гідно представляє мистецьке багатство та колорит нашого рідного краю. Тож, і цьогоріч свій виступ був народжений, підготовлений та виконаний в креативній формі. 

12 ТРАВНЯ 2017  12:33

У ці травневі дні ми, разом з Європою та світом, вшановуємо мужність і жертовність тих, хто пройшов палаючими фронтовими дорогами Другої світової війни, на чию долю випали тяжкі роки окупації та пекло концентраційних таборів, хто в післявоєнні роки відроджував тисячі перетворених на руїни українських міст і сіл. Внесок нашого народу у перемогу над нацизмом неможливо переоцінити: понад 9 мільйонів осіб було забрано з України до радянських Збройних Сил, близько 4 мільйонів з них полягли в запеклих боях...

11 ТРАВНЯ 2017  11:55
Є такі сторінки пам'яті, які ми гортаємо з болем і щемом. Однією з таких є Друга Світова Війна, яку ми, по-праву називаємо Великою Вітчизняною. Не було такого куточка України, куди б не заглянула вона. Кожного 6-го українця було вбито... Страшні цифри і страшні сторінки історії. Але, щороку, на початку травня ми знову гортаємо їх, щоб згадати всіх тих, чий безсмертний подвиг, далекого 1945 року, назавжди змінив хід світової історії та здобув перемогу над фашизмом.
11 ТРАВНЯ 2017  11:51
Відзначаючи 72 річницю Перемоги, навчальні заклади міста провели різноманітні заходи. «З тобою, краю мій Лохвицький, йдемо дорогами війни» - під такою назвою пройшов екскурс в історію Лохвиччини часів Другої Світової війни для студентів Лохвицького механіко-технологічного коледжу ПДАА, які відвідали Заводську міську бібліотеку №1 разом з керівником групи Таранською Аллою Анатоліївною. До уваги студентів було запропоновано відкритий перегляд літератури під однойменною назвою.
06 ТРАВНЯ 2017  09:51

Все більше віддаляються від нас грізні роки Другої світової війни, однієї найжорстокіших у світі, яка принесла багато горя та людських страждань. Але найбільшої біди зазнала в ці страшні, воєнні роки наша українська земля та її народ. Ми в неоплатному боргу перед синами і дочками України, юність яких жорстоко обірвала війна. Низько вклоняємося подвигу тих, хто ціною власного життя, проявляючи нечуваний героїзм, сміливість та відвагу, зуміли врятувати світ від нацистського поневолення.

06 ТРАВНЯ 2017  09:02
В 2017 році в Лохвицькому районі будуть здійснюватись заходи з відшкодування частини вартості путівки дитячим закладам оздоровлення та відпочинку (ДЗОВ) за надані послуги з оздоровлення та відпочинку дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми. На часткове відшкодування в розмірі до двох прожиткових мінімумів для  дитини  7-18 років (з 01.05.2017  року  прожитковий мінімум  становить  1777 грн.), але не більше, ніж 70 % від вартості путівки, мають право будь-які сім’ї з дітьми на кожну дитину віком від 7 до 18 років.
26 КВІТНЯ 2017  15:00
26 квітня у світі згадують 31-у річницю Чорнобильської трагедії – однієї з найбільших техногенних катастроф в історії людства. Безмірно вдячний ліквідаторам наслідків тієї страшної аварії, які пройшли через ядерне пекло. Шана і доземний уклін тим, які живуть поряд із нами. Вічна пам’ять всім, чиє життя обірвав ядерний смерч Чорнобиля.
Шановні чорнобильці, ліквідатори, вдови! Бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, сімейного затишку, миру та людської вдячної за Ваші добрі справи!
14 КВІТНЯ 2017  08:39
Прийміть найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння! Великдень - це не просто червоний день календаря, це можливість духовного очищення і просвітлення. Це початок нового життя, в якому буде трохи більше віри, ніж зазвичай. Нехай Чудо Воскресіння Христового надихає нас на добрі та праведні справи, а саме Свято стане для кожного точкою відліку до кращого і добрішого. Від щирого серця бажаю Вам божої благодаті, добробуту, окриленого настрою, миру, злагоди, душевної величі та спокою.
03 КВІТНЯ 2017  14:48
В рамках двомісячника чистоти, благоустрою та озеленення навчальні заклади міста провели прибирання власних територій та висаджування зелених насаджень. Так Заводські школи №1 та  № 2 озеленили свої пришкільні території, висадивши 5 ялинок, 13 горобин, 7 калин, 9 кущів троянд та 23 берези, 8 лип, 15 горобин, 6 калин, 22 сосни, 5 ялинок та 9 кущів троянд відповідно. ДНЗ «Теремок» на власній території розбив калиновий гай (25 кущів), трояндову рабатку (50 кущів), попідсаджували 5 туй та 3 кущі самшиту.
03 КВІТНЯ 2017  09:31
1 квітня 2017 року стартує Урядова програма «Доступні ліки». Пацієнти зможуть отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою. Що потрібно знати про цю програму? 1. Як отримати безкоштовні ліки? 1. Зверніться до лікаря та отримайте правильно виписаний рецепт.
2. Завітайте до аптеки з позначкою «Доступні ліки». 3. Отримайте ліки безкоштовно або з частковою доплатою за рецептом. Вартість ліків повністю або частково оплачує держава.
09 БЕРЕЗНЯ 2017  09:18
Сьогодні, 9 березня, в Україні святкують 203-у річницю від дня народження поета Тараса Шевченка. Тарас Григорович Шевченко – український поет, письменник і художник, громадський діяч. Він народився 9 березня 1814 в селі Моринці на Черкащині. Його батьки померли до того, як йому виповнилося 12 років і після цього почалася важке кочове життя. Спочатку Тарас прислужував у дяка-вчителя, де вивчився грамоті. Потім у дяків-малярів – там він познайомився з елементарними прийомами малювання.
02 БЕРЕЗНЯ 2017  09:25
Завдання і функції уповноважених органів з питань пробації визначені Законом України "Про пробацію", Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України. ПРОБАЦІЯ – ЦЕ: 1) забезпечення безпеки суспільства (громади) шляхом запобігання вчиненню правопорушень; 2) надання суду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення (складення досудової доповіді);
Веб-камери Трансляція пленарних засідань