Пошук Мапа сайту YouTubeYouTube FacebookFacebook Google+Google+ ОднокласникиОднокласники ВКонтактіВКонтакті  Укр    Рус   Eng 

Новини міста

Знайдено: 20 Архів новин

Виконавчий комітет
Урочистості до Дня Перемоги

У ці травневі дні ми, разом з Європою та світом, вшановуємо мужність і жертовність тих, хто пройшов палаючими фронтовими дорогами Другої світової війни, на чию долю випали тяжкі роки окупації та пекло концентраційних таборів, хто в післявоєнні роки відроджував тисячі перетворених на руїни українських міст і сіл.
Внесок нашого народу у перемогу над нацизмом неможливо переоцінити: понад 9 мільйонів осіб було забрано з України до радянських Збройних Сил, близько 4 мільйонів з них полягли в запеклих боях, рятуючи світ від нацистського поневолення. З Україною пов’язані основні вирішальні події на радянсько-німецькому фронті.
У нашому місті відзначення заходів розпочалося 6 травня зі святкового вогника для ветеранів. Учасники художньої самодіяльності МБК № 2 підготували тематичний концерт. А в приміщенні МБК № 1 відбулась святкова концертна програма за участю учасників художньої самодіяльності міста і запрошеного гостя - соліста Академічного ансамблю пісні і танцю Національної гвардії України, заслуженого артиста естрадного мистецтва Олексія Похвали. 7 травня духовий оркестр МБК № 1 разом з учасниками хореографічного колективу «Веселка» взяли участь в обласному марш-параді духових оркестрів, виборовши перше місце. Також учасниками марш-параду був духовий оркестр МБК № 2.
8 травня в урочищі Шумейкове відбулося обласне свято «Обереги пам’яті», присвячене 72-й річниці перемоги над нацизмом у Європі, Дню пам’яті та примирення. Делегацію нашого міста очолив міський голова В.Сидоренко. Учасниками цього заходу були і ветерани нашого міста: Ярміш І. І., Степаненко Г. Т., Дробот О. В., Гайна Р. М.
Полеглих у Другій світовій війні воїнів вшанували хвилиною мовчання та відслужили панахиду, а до Монументу «Вічного вогню» та місця першого захоронення командуючого військом Південно-Захіного фронту генерал-полковника Михайла Кирпоноса поклали квіти.
Традиційно дух воєнних років, передавала неповторна солдатська каша. А для ветеранів — обов’язкові фронтові сто грамів.
9 травня в місті відбулася святкова хода, урочистий мітинг та громадянська панахида за участі громадськості міста.

Перейти до списку новин Версiя для друку
Веб-камери Трансляція пленарних засідань