Пошук Мапа сайту YouTubeYouTube FacebookFacebook Google+Google+ ОднокласникиОднокласники ВКонтактіВКонтакті  Укр    Рус   Eng 

Новини міста

Знайдено: 20 Архів новин

Виконавчий комітет
Діти сонця і миру

6 травня 2017 року у м.Миргороді в Палаці культури відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Діти сонця і миру», в якому взяли участь конкурсанти з різних куточків України. Наші дітки, студія Народного самодіяльного хореографічного колективу «Пролісок», теж прийняли участь в цьому конкурсі. Колектив був відзначений своїми здібностями і талантом, за що отримав подяку від голови журі Г.Юрченка і посів 2 місце в народному жанрі та став дипломантом першого місця в естрадній хореографії у своїй віковій категорії. Діти були запрошені прийняти участь в гала-концерті, і, незважаючи на пізній час, гідно виступили та отримали свої нагороди. Це перемога принесла дітям велику масу задоволення та захоплення від участі і наштовхнула їх на прагнення бути ще кращими.
Колектив працює під керівництвом Вікторії Журавель. Всього лише за рік студія прийняла участь у двох міжнародних конкурсах. Вони є постійними учасниками усіх міських та районних культурно-мистецьких заходів. За це батьки висловлюють вдячність, в першу чергу, керівнику, завдяки зусиллям якої малеча полюбила мистецтво танцю.

Перейти до списку новин Версiя для друку
Веб-камери Трансляція пленарних засідань