Пошук Мапа сайту YouTubeYouTube FacebookFacebook Google+Google+ ОднокласникиОднокласники ВКонтактіВКонтакті  Укр    Рус   Eng 

Новини міста

Знайдено: 20 Архів новин

Виконавчий комітет
Відбувся XVIІ міський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості

1 червня відбувся черговий ХVІІ міський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Веселкові кольори». За традицією на цей конкурс завітали не лише діти нашого міста, а й з інших міст та районів, які змагалися між собою у 4 номінаціях: вокальне мистецтво, хореографія, розмовний  та інструментальний жанри. Переможців визначало професійне журі, яке завітало до нас з Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського у складі: Березянко Ольга Миколаївна, викладач-методист вищої категорії спеціалізації «Народне пісенне мистецтво»; Боцула Світлана Павлівна – викладач-методист вищої категорії, заступник директора з практичного навчання; Гузій Михайло Єгорович – викладач-методист вищої категорії, спеціалізації «Народна хореографія», заслужений працівник культури України, голова журі.
Конкурсна програма була яскравою та насиченою. Також діти змогли випробувати власні сили у конкурсі малюнку на асфальті, роботі творчих майстерень та танцювальному флеш-мобі.
Міське свято закінчилося дитячою дискотекою та  чудовим салютом.

Результати голосування можна переглянути за посиланням: www.ch-zavodska-mr.gov.ua/news/docs/02062017.pdf

Фото можна переглянути на Google Фото

Веселкові кольори

Перейти до списку новин Версiя для друку
Веб-камери Трансляція пленарних засідань