Пошук Мапа сайту YouTubeYouTube FacebookFacebook Google+Google+ ОднокласникиОднокласники ВКонтактіВКонтакті  Укр    Рус   Eng 

Новини міста

Знайдено: 20 Архів новин

Виконавчий комітет
День Конституції та День молоді

28 червня 1996 року був прийнятий Основний Закон України -  Конституція. Вона ввійшла в наше життя, як головний оберіг державності та демократії, гарант незалежності і соборності країни. Це був один з найважливіших кроків у забезпеченні подальшого підвищення міжнародного авторитету України на світовій арені. Дана Конституція діє і сьогодні. Відповідно до неї 28 червня  це  вихідний день.
Часто День Конституції збігається в часі ще з одним святом – Днем молоді. Ось і цьогоріч  в нашому місті ми відзначили ці два свята 25 червня. Святковий концерт, який мав назву «Україно моя, для тебе на світі живу», відбувся на головній сцені міста. Всіх присутніх радували своєю творчістю аматори сцени МБК №1. Традиційно з привітанням до мешканців міста та гостей  з нагоди свята звернувся міський голова В.Сидоренко. А завершальним акордом свята став виступ групи «Маl-а-хіт» з м.Полтави.

Перейти до списку новин Версiя для друку
Веб-камери Трансляція пленарних засідань