Пошук Мапа сайту YouTubeYouTube FacebookFacebook Google+Google+ ОднокласникиОднокласники ВКонтактіВКонтакті  Укр    Рус   Eng 

Новини міста

Знайдено: 20 Архів новин

Виконавчий комітет
Виїзне засідання в Заводському

27 вересня на базі Заводського МБК №1 відбулося виїзне засідання керівників закладів культури Лохвицького району, на якому були присутні більше 30 осіб.
Зі словами привітання до всіх присутніх виступила Мащенко Лариса Олександрівна, секретар міської ради.
Марченко Сергій Миколайович, начальник відділу культури і туризму Лохвицької РДА, розповів про один з напрямків розвитку туризму, а саме – зелений туризм та шляхи його розвитку.
Теоретичну частину підготувала та провела Кулик Валентина Миколаївна, художній керівник Лохвицького РБК, про використання гри в роботі працівників культури.
Директор МБК № 1 Краснолуцька Юлія Вячеславівна розповіла про свою методику організації роботи колективу, яким вона керує. Далі всі присутні мали можливість відвідати майстер класи: хореографічного, вокального, інструментального та декоративно-ужиткового мистецтва, які функціонують на базі закладу.
2017 рік – це рік Японії в Україні. Тому друге відділення засідання пройшло у формі Японського свята – танабата, що супроводжується чайною церемонією, з дотриманням культурних традицій та звичаїв цієї країни.

Інші фото, за посиланням: www.zv.gov.ua/news/?id=vyizne-zasidannia-v-zavodskomu

Перейти до списку новин Версiя для друку
Веб-камери Трансляція пленарних засідань