Пошук Мапа сайту YouTubeYouTube FacebookFacebook Google+Google+ ОднокласникиОднокласники ВКонтактіВКонтакті  Укр    Рус   Eng 

Новини міста

Знайдено: 20 Архів новин

Виконавчий комітет
День боротьби зі СНІДом

Щороку, 1 грудня в Україні відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Одна з останніх епідемій нашої сучасності була названа чумою 20-го століття.
Не дивлячись на досягнення нашої прогресивної науки ми, на превеликий жаль, змушені констатувати, що вона ще далеко не закінчена. Її масштаб, цинічність і підступність, досі не може залишити байдужим жодної більш-менш розсудливої людини. Офіційна статистика поширення хвороби змушує нас відчувати глибоку тривогу. Щодня в Україні від СНІДу помирає 8 осіб. Одним з основних шляхів убезпечення від хвороби є попередження. Саме тому в міському будинку культури №1 пройшов тематичний вечір для підростаючого покоління міста. Творчий колектив підготував пізнавальну інформаційно-музичну композицію про ВІЛ/СНІД. Також перед присутніми виступили дитячий педіатр Ятченко Олена Володимирівна та голова обласної благодійної організації «ЕКСІТ» Власенко Давид Якович.

Перейти до списку новин Версiя для друку
Веб-камери Трансляція пленарних засідань