Пошук Мапа сайту YouTubeYouTube FacebookFacebook Google+Google+ ОднокласникиОднокласники ВКонтактіВКонтакті  Укр    Рус   Eng 

Оголошення міста

Знайдено: 20

Виконавчий комітет
Щиро вітаємо Вас з Днем Державного Прапора і Днем Незалежності України!

Ці свята мають велике загальнодержавне значення як свята суспільної злагоди і миру, доброго єднання людей в ім'я процвітання рідної країни.
Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменом український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.
Минулі роки були для нашої країни непростими. Молода держава пережила політичні та економічні кризи. Безліч болючих, але необхідних стратегічних реформ ще належить провести. Але головне - незалежна Україна все ж вистояла на карті світу. Вистояла саме завдяки вам - простим українцям, які повірили в свою державу. Українцям, які, незважаючи на тернистий шлях, своєю копіткою працею побудують сильну і процвітаючу Україну.
Вітаю Вас з Днем Незалежності України і бажаю міцного здоров'я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди і благополуччя. Нехай кожен день Вашого життя буде наповнений радістю, теплом і новими здобутками, а добрі справи примножить славу рідної України.

Перейти до списку оголошень Версiя для друку
Веб-камери Трансляція пленарних засідань