Пошук Мапа сайту YouTubeYouTube FacebookFacebook Google+Google+ ОднокласникиОднокласники ВКонтактіВКонтакті  Укр    Рус   Eng 

Новини міста

Знайдено: 20 Архів новин

Виконавчий комітет
Біг Миру заради гармонії

Всесвітній біг миру заради гармонії – це міжнародна естафета, яка проводиться з метою поширення ідеалів толерантності,  дружби і гармонійного співіснування  народів у світі.
Символом гармонії і єднання є палаючий факел, який бігуни передають один одному із рук в руки.
Учасником естафети може стати кожен – вік і фізична підготовка не мають значення! Будь-хто може  пронести факел кілька кілометрів або кілька кроків маршрутом естафети чи просто потримати його з думкою про мир і гармонію у світі.
18 червня бігуни української команди стартували в Запоріжжі. Команда  буде рухатися  теренами Запорізької,  Дніпропетровської, Миколаївської, Кіровоградської, Черкаської, Полтавської і Сумської областей України.
Фінішують українці 28 червня в Сумах на День Конституції. Планується подолати близько 900 км, тривалість пробігу становитиме 11 днів.
Місто Заводське зустрічало учасників міжнародної факельної естафети 27 червня 2017 року. Міський голова В.Сидоренко відзначив учасників бігу Миру грамотою міської ради та звернувся  до колони бігунів з вітальним словом.

Перейти до списку новин Версiя для друку
Веб-камери Трансляція пленарних засідань