Пошук Мапа сайту YouTubeYouTube FacebookFacebook Google+Google+ ОднокласникиОднокласники ВКонтактіВКонтакті  Укр    Рус   Eng 

Новини міста

Знайдено: 20 Архів новин

Виконавчий комітет
Шановні заводчани!

У третю неділю вересня ми святкуємо чудове свято – День міста!
У цей день кожен з нас відчуває себе частиною великої родини.
Безсумнівно, це місто – найкраще місто на Землі, бо воно для кожного з нас значить щось важливе: хтось тут народився і провів щасливі роки дитинства, хтось зустрів свою першу любов, хтось досяг своєї першої перемоги, хтось здійснив свою першу заповітну мрію.
Наше місто славиться людьми – талановитими, трудолюбивими, щирими і добрими, які примножують здобутки Заводського.
Я всіх вітаю з днем народження нашого прекрасного міста. Від усієї душі бажаю, щоб тут завжди був мир і свято, щоб цей куточок планети був місцем щасливих зустрічей і радісних подій, щоб Заводське процвітало і кожному жителю дарувало добру надію, нікого не розчарувало. Хочу побажати всім серцем любити свій рідний куточок і кожен раз насолоджуватись у всі пори року фарбами нашого міста.
Нехай життя вирує у Заводському, нехай кожен з житель буде неодмінно щасливий і задоволений своєю долею. А «імениннику» побажаємо завжди залишатись найкращим і найкрасивішим. Нехай Заводське сяє вогняними ще десятки і сотні років.
Зі святом!

Перейти до списку новин Версiя для друку
Веб-камери Трансляція пленарних засідань